>

Audi A4 2.0 Nafte Automat

5,700 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes Audi A4 2.0 Nafte; ngjyra e bardhe; kamio Automatike; Viti i prodhimit 2005; me dokumenta shqipetare te paguarara deri me 27/09/2018. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sensor parkimi para dhe pas. Kamjo ne gjendje perfekte, cdo gje funksionale. 240 000 km te kaluara. Gati per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi eshte 5700€. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0694400169.

Çmimi: 5,700 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka A
Viti i Prodhimit 2005
Modeli A4
Ngjyra E Bardhe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 512
2164 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Rreli (29)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Audi A4 2.0 Nafte Automat

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu