>

Shitet shtepi 2-kate

165,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shtepia shitet per efekt largimi nga Shqiperia. Me nje siperfaqe toke 330 m2. Nga kjo shtepi kati i pare me siperfaqe 130 m2, ka 4 dhoma, koridor te madh,ka dy tualete . Kati i 2 ka siperfaqe 180 m2, ka 3 dhoma, 2- tualete,koridor ,holl, dhome gatimidhe ballkone rreth e qark. Ndertesa ka prespektiv per 2 kate te tjere. Me certefikate pronesie e ndertuar ne 2005, e rregulluar plotesisht,. sic duket ne foto. Me baçe, ka vend per 3 makina. Çmimi: 165 000 Euro i diskutueshem. Adresa: ndodhet ne hyrje te rruges per ne Fushe Mbret; Lagja :Skenderbej 200m poshte unazes. Ka 2 porta kryesore 1 kate e tjetra ne kate te 2,uje 24 ore.Per me shume informacion na kontaktoni ne nr e tel:0683314530

Çmimi: 165,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 2 kate
Zona ose lagjja Skenderbej
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 520
1590 Shikime

Detajet e njoftuesit

Dino (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi 2-kate

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu