>

Shitet apartament i ri, 3+1, tek Rezidenca Shopi

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament i ri 3+1, me siperfaqe 127 m2, tek " Rezidenca Shopi". Apartamenti ka dy ballkone, 2 tualete, 3 dhoma gjumi, ambient ndenje e kuzhine dhe sallon ne hyrje. Punimet jane super cilesore dhe pozicioni i pallatit ju ofron nje pamje te mrekullueshme te Elbasanit. Për vendbanimin ka: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh. Adresa: Lagja:28 Nëntori ( tek lulet). Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0692250115. Ju mirepresim!

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 3+1
Kati 4
Zona ose lagjja Lagja: 28 Nëntori
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 551
1329 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gentian (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet apartament i ri, 3+1, tek Rezidenca Shopi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu