>

Shes apartament 1+1

3,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes nje apartament 1+1, kati 4 sallon dhe tualet te bollshem dhe me dy ballkone. Shtepia ka uje 24 ore pasi disponon pompë dhe depozite 500 litra, dritaret e dyert e ballkoneve jane duralumin, dyert e brendshme pervec deres se tualetit jane druri, muret e rikonstrukturuara nga fillimi, pozicioni i dhomes eshte nga jug-lindja ndersa guzhina aneksi dhe tualeti nga veri-perendimi pra ka orientim shume te mire. Ndodhet ne Lagjen: Patrizani, nje zone e qete dhe me nje klime te paster. Me hipoteke te rregullt. Çmimi 3 000 000 leke te reja eshte i diskutueshem. Per me shume informacion na kantaktoni ne nr e tel: 0692090007.

Çmimi: 3,000,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 1+1
Kati 4
Zona ose lagjja Lagja:Partizani
Viti i ndërtimit Para vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 552
2269 Shikime

Detajet e njoftuesit

Jaho (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu