>

Blej shtepi

2,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Kerkoje qe te blej nje hyrje 1+1 deri ne 2 000 000 leke te reja. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0684416228. Ju mirepresim.

Çmimi: 2,000,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej B
Zgjidh llojin e apartamentit A

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 553
2462 Shikime

Detajet e njoftuesit

Hyrje (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu