>

Shitet Apartament 2+1

27,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Apartament me siperfaqe 68 m2 , me 2 dhoma gjumi + guzhine te vecant dhe para dhome + tualet + koridor + 2 ballkone. Shtepia eshte ne katin e pare e kompletuar dhe shitet per arsye mergimi jashte vendit. Cmimi: 27000 €. Adresa: Rruga: 28 Nentori. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0035554258197.

Çmimi: 27,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 2+1
Kati 1
Zona ose lagjja Rruga 28 nentori
Viti i ndërtimit Para vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 558
2309 Shikime

Detajet e njoftuesit

Kosta (1)
00xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Apartament 2+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu