>

Nissan Micra 1.4 Benzine.Automatike109 000 km Zvicra

3,300 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Makina sa po ka ardhur, eshte ne gjendje perfekte. E gatshme per cdo lloj kontrolli.Kilometrazhi: 109 000 km me liber servisi, lehtesisht e verifikueshme. Me dogan te paguar. Viti prodhimit: 2004; Cmimi:3300 € i diskutueshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0692061234.

Çmimi: 3,300 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Nissan
Viti i Prodhimit 2004
Modeli Micra
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 569
1663 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto DP (13)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Nissan Micra 1.4 Benzine.Automatike109 000 km Zvicra

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu