>

VW Polo 1.4-Automatike...Zvicra.

2,999 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Makina sapo ka ardhur nga Zvicra, eshte ne gjendje shume te mire. Me dogan te paguar. Viti i prodhimit:2003.Cmimi: 2999 €. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0692061234.

Çmimi: 2,999 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka V
Viti i Prodhimit 2003
Modeli Polo
Ngjyra Blu
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 574
1924 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto DP (13)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


VW Polo 1.4-Automatike...Zvicra.

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu