>

Daihatsu Sirion ( Toyota Yaris ) 1.3-Benzin+Gaz.

4,800 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes makine Daihatsu Sirion eshte marke 100% japoneze, motorrin dhe kambion e ka te Toyota Yaris, makina ka 1-muaj qe ka ardhur nga Zvicra, eshte ne gjendje perfekte. Impianti gazit i sapo montuar me 3-vjet Garanci tek “Eltoni Gaz” Fush-Kruje. Opsionet: 4-xhama electric, pasqyra Electrike ,abs, klima, Aux, Cd, mp3. Sherbimet, ferrota para mbrapa, te nderruar nga une.Viti i prodhimit:2008; Cmimi: 4800 €. Per me teper informacione kontaktoni ne numrin e celularit: 0692061234.

Çmimi: 4,800 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Toyota
Viti i Prodhimit 2008
Modeli Sirion
Ngjyra E Bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 575
1842 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto DP (13)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Daihatsu Sirion ( Toyota Yaris ) 1.3-Benzin+Gaz.

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu