>

Saab 9-5 Automatike Super Gjendje

3,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

SAAB 95 2.3 Benzine Kamjo Automatike, viti i prodhimit: 2003, Kilometra: 140 000 te shenuara ne liber sherbimesh. Makina eshte ne gjendje shume te mire pune si motorrike dhe xhenerike, shume e paster si jashte dhe brenda, feneret Xenon, sensore parkimi, disje alumini. Makina eshte me 8 pale disje alumini + Goma vere dhe dimri , tapiceri lekure, sendiljet me ngrohje dhe ftohje + sendiljet e pasme me ngrohje, climatronik, CD player, butona ne timon, xhamat te 4 elektrik etj. ETJ. Çmimi me dogane te paguar 3000 €. Faleminderit per Mirkuptimin Auto OK Ju Mirpret. Kontaktoni ne numrin e Cel: +355697308777 ose +355693703020.

Çmimi: 3,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Viti i Prodhimit 2003
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 579
1673 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Saab 9-5 Automatike Super Gjendje

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu