>

Mercedes-Benz A class 170 Benzine

3,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Mercedes-Benz A class 170 Benzine. Viti i prodhimit 2004. Makina eshte e sapo ardhur nga Zvricra, targa te huaja, ne gjendje te mire pune. Kamjo manuale , disje alumini , cd player , baxho , ABS , ESP, etj. Cmimi 3500 €. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0693703020.

Çmimi: 3,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka M
Viti i Prodhimit 2004
Modeli A class
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 588
1833 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mercedes-Benz A class 170 Benzine

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu