>

VW Golf Plus 1.9 TDI 2006

5,040 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire, shume e paster si jashte dhe brenda, disje alumini 15 goma te reja Continental, climatronic, xhamat elektrik, pasqyrat elektronike, me sistem ngrohje, etj. Viti i prodhimit: 2006. Çmimi me dogane te paguar: 5040 €. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0693703020. 

Çmimi: 5,040 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka V
Viti i Prodhimit 2006
Modeli Golf
Ngjyra Blu e erret
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 595
1886 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


VW Golf Plus 1.9 TDI 2006

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu