>

Toyota Hilux 2.7 Benzin + Gas 2010

10,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Toyota hilux 2.7 benzin GAS, viti i prodhimit: 2010. 8900 kilometra orgjinale, letra te paguara deri ne korrik 2018. Kamjo manuale ( makina ka pasur aksident ne pjesen ansore te tavanit. Perpara ka cdo gje te veten, gjendja perfekte shume e paster si jashte dhe brenda. Cmimi: 10000 €. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0693703020.

Çmimi: 10,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka T
Viti i Prodhimit 2010
Modeli Hilux
Ngjyra E Bardhe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 598
2858 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Toyota Hilux 2.7 Benzin + Gas 2010

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu