>

Sangyong Kyron Gabin Koreane motorr kamjo mercedez

5,300 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Sangyong Kyron 2.0 XDI, 148 000 kilometra te çertifikuara ne liber sherbimesh , viti i prodhimit 08-2006 kamjo Automatike, makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje shume te mire pune , disje alumini 18 + goma 99% te reja , feneret me lupe , tapiceri lekure , sediljet elektrike + ngrohje , pasqyrar me palosje , mbyllje qendrore , CD player , Climatronic, xhamat te zi origjinal , etj. Çmimi 5300 € me dogane te paguar. Super makin super gjendje super ekonomike. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e cel.: 0693703020.

Çmimi: 5,300 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Viti i Prodhimit 2007
Modeli kyron
Ngjyra E Zeze
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 602
2024 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Sangyong Kyron Gabin Koreane motorr kamjo mercedez

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu