>

S320 CDI Luk i RI Nderrimi mundeshem

16,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

S.320 CDI model viti i prodhimit 2006 Sedile me ngrohje ftohje biXenon klima 2 zona baxha xhami, xhama me fotoelement luk 2010. Me letra targa te paguara 300 000 kilometra me liber sherbimesh. Cmimi 16500 €. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e cel.: +355697308777 viber watss up. Me nderrim ka cmim tjeter.

Çmimi: 16,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Mercedes
Viti i Prodhimit 2006
Modeli S320
Ngjyra E Zeze
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 603
1840 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


S320 CDI Luk i RI Nderrimi mundeshem

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu