>

Audi A5 2.0.TDI S.line Kamjo Aautomatike Mundesi Nderrimi

16,650 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Audi A5 model S-line 2.0 TDI, viti i prodhimit 2010, 170 000 kilometra, makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e kryera, disje alumini, tapiceri lekure + kamosh, navigator, butona ne timon, pakete extra shpejtesie, xhama te erret , feneret Xenon Bixenon, etj. Çmimi 16650 € me letra te paguara. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel.: 0693703020.

Çmimi: 16,650 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka A
Viti i Prodhimit 2010
Modeli A5 model S-line
Ngjyra E Zeze
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 605
1946 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Audi A5 2.0.TDI S.line Kamjo Aautomatike Mundesi Nderrimi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu