>

Chevrolet Holsmobile Benzin+GAZ me letra deri ne 21-01-2019

3,400 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Chevrolet Holsmobile 3.6 Benzin Gaz, viti i prodhimit: 1999. Kamjo automatike, super gjendje letrat e pagura der 22-01-2019. Cmimi 3400 €. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e cel: 0693703020.

Çmimi: 3,400 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Chevrolet
Viti i Prodhimit 1999
Modeli Toronado
Ngjyra E Bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 608
1623 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Chevrolet Holsmobile Benzin+GAZ me letra deri ne 21-01-2019

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu