>

Ford Explorer Model Amerikan 4.0 Benzine+Gaz 2006

6,600 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Ford Explorer Model Amerikan 4.0 Benzine+Gaz e shenuar ne leje qarkullimi , 90 000 kilometra, viti i prodhimit 2006, Kamjo Automatike. Makina eshte ne gjendje shume te mire pune me te gjitha sherbimet e kryera , goma te reja , xhama te zi origjinale , butona ne timon, 2 kamera , pasqyrat elektronike, xhamat elektrik, kondicioner , CD player , USB , DVD , Memory Card , TV , tapiceri bezhe , etj. Çmimi 6600. Me letra te paguara.  Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e cel: 0693703020.

Çmimi: 6,600 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka F
Viti i Prodhimit 2006
Modeli Explorer Model Amerikan
Ngjyra Vishnje
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 609
2347 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Ford Explorer Model Amerikan 4.0 Benzine+Gaz 2006

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu