>

Mercedes-Benz C220 CDI 07 Manuale

9,900 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra, shume e paster si jashte dhe brenda , me te gjitha sherbimet e kryera , xhama te zi , sedilje me ngrohje , ekran + navi , butona ne timon , klima tronic , etj. Viti i prodhimit: 2007. Cmimi: 9900 €. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e cel.: 0693703020. Auto OK Ju mirpret.

Çmimi: 9,900 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Mercedes
Viti i Prodhimit 2007
Modeli C class
Ngjyra E Zeze
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 614
1679 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mercedes-Benz C220 CDI 07 Manuale

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu