>

Shes apartament 2+1

34,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje apartament 2+1, me 2 dhoma, plus dhome ndenje me kend gatimi, me dy tualete, me dritare dhe nje ballkon me pamje nga kalaja . Apartamenti ndodhet ne katin e fundit (katin e 9) te nje pallati te ri shume cilesor! Siperfaqja e apartamentit eshte 93,78 m2 ne certifikate pronesie, me gjithe ambientet e perbashketa shkon mbi 100 m2. Çmimi i apartamentit i eshte 34000 euro. Adresa: Lagja:Dyli Haxhire (Prane Lapidarit). Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e Cel: 0692472903 ose 0694051803. Ju mirepresim.

Çmimi: 34,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 9
Zona ose lagjja Lagja:Dyli Haxhire (Prane Lapidarit)
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 625
3482 Shikime

Detajet e njoftuesit

Grani (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes apartament 2+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu