>

Shitet vile 2-kate me papfingo

100,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet vile 2 kate + Papafingo me dokumenta te rregull pronesie. Kati 1 ka siperfaqe 130 m2 ku perbehet nga nje guzhin e madhe bashke me Oxhak (+ kondicioner), nje dhome gjumi, dy verande nje tualet dhe nje garazhd. Kati i 2 ka siperfaqe 125m2 perbehet nga 3 dhoma, ku njera dhome eshte me verande dhe me tualet (+ kondicioner), kurse dhoma tjeter ka verande (+ kondicioner), dhe dhoma e trete ka nje verande tjeter dhe nje tualet. Papafingoja eshte hapesire boshe me siperfaqe 125m2. E gjithe shtepia ka nje punim cilesore dhe bashkohore. Trualli ku kjo ndertese eshte ndertuar eshte me siperfaqe 758m2 dhe eshte i mbushur me pemtari ne prodhim dhe pjesa tjeter vetem me bar. Shtepia ka te instaluar tubacionet per vendosien e kaloriferve per kaldaje dhe vendin e kaldajes. Uji i ngrohte eshte nga instalimi i panelit djellore. Me nje pamje panoramike nga te gjitha anet. Vila ndodhet ne Elbasan ne Lagjen: Emin Matraxhiu, Kraste, buze Rruges: Nos Josifi. Lagjia me e qete dhe me ajer me te paster ne Elbasan. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel:0693697494. Ju mirepresim.

Çmimi: 100,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Emin Matraxhiu
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 626
1546 Shikime

Detajet e njoftuesit

Feti (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet vile 2-kate me papfingo

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu