>

Shitet 1500 m2 Toke + Vile 2-kateshe

85,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet 1500 m2 toke bashke me vile 2 kateshe. Vila eshte e re perbehet nga 5 dhoma + kushina dhe 2 tualete. Shtepia disponon dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 85,000 euro i diskutushem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0672010010. Adresa: Cerrik. Ju mirepresim.

Çmimi: 85,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zona ose lagjja Cerrik
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 627
1135 Shikime

Detajet e njoftuesit

Visi (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet 1500 m2 Toke + Vile 2-kateshe

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu