>

Shitet Vile 2-kateshe + 1500 m2 Toke

85,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Vile 2 Kateshe bashke me 1500 m2 toke. Vila eshte e re perbehet nga 5 dhoma + kushina dhe 2 tualete. Shtepia disponon dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 85,000 euro i diskutushem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0672010010. Adresa: Cerrik. Ju mirepresim.

Çmimi: 85,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 2 kate
Zona ose lagjja Cerrik
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 628
1890 Shikime

Detajet e njoftuesit

Visi (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Vile 2-kateshe + 1500 m2 Toke

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu