>

Shitet shtepia dhe toka me tapi

500,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepia bashke me truall e rrethuar me avlli, buze rruges Thoma Kalefi, 2km nga qendra e elbasanit rruga e Cerrikut, e pershtatshme per cfardo lloj aktiviteti sepse ka nje hapesire prej 5300 m2 ne zonen me te lakmuar per ndertime, me tapi te rregullt, ndahet dhe ne pjese. Cmimi: 500 000 € i diskutueshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0672332877.

Çmimi: 500,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 5300 m2
Zona ose lagjja Rruga:Thoma kalefi
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 629
1383 Shikime

Detajet e njoftuesit

Venemin (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepia dhe toka me tapi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu