>

TOKE 1800M2 LLIXHAT E HIDRAIT NE ELBASAN

1,700,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke 1800m2 ne llixhat e siperme te hidrait ne Elbasan. Klime dhe pamje fantastike. E pershtatshme per fushen e hotelerise ose dhe dhoma te thjeshta me qera per klientet te kurimit me ujin kurues te llixhes. Ne kohen e kurimit ka dyndje te madhe me paciente nga te gjitha rrethet e shqiperise. Shikoni nga afer ose pyesni njerez qe shkojne atje per kurim, qe te vertetoni fjalet e mesiperme. TAPI TE RREGULLTA NE DORE. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0686338123

Çmimi: 1,700,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 1800m2
Zona ose lagjja Elbasan
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 630
1089 Shikime

Detajet e njoftuesit

Rexhepi (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu