>

Shitet Shtepi 132m2 + Toke 2500m2 Kuqan-Elbasan

6,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi e re 132m2 dhe bashke me token 2500m2. 500m2 i ka zene shtepia me oborret rreth e qarke dhe 2000m2 eshte toka mbrapa per cdo lloje aktiviteti, mbjellje te ndryshme etj. Eshte 6 km larg nga Elbasani afersisht ne Fshatin Kuqan. Ka 3 dhoma gjumi, njera me tualet brenda, ka dhe 1 tualet te pergjithshem, sonxhorno dhe guzhina bashke, dritaret alumini dhe me site. Dritaret jane te bollshme 2x1.5m qe te kete ndricim te plote gjate dites. Tubat e ngrohjes te shtruara nga kaldaja deri ne cdo dhome ne shtepi. E ngritur nga toka 1m dhe verande perpara. Themele per 2 kate. Catia e perkryer me tjengulla greke me lluster. Me pisha te mbjelluara brenda murit rrethues rreth e qarke. Mbrapa shtepise eshte nje ndertese shtese qe ka: [kaldaje-pusi lavanteri] [garazhde makine] [guzhine ndihmse]. Pusi me sonde 32m thellesi-hap cezmen brenda ne shtepi dhe takohet automatikisht. 24 ore uje-drita. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit:0686338123

Çmimi: 6,000,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 631
1746 Shikime

Detajet e njoftuesit

Rexhepi (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu