>

Klering me makine ose apartament

85,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private ne lagjen Çlirimi ( Namazjaja ), me nje siperfaqe 215 m2 totale . Me parking per makinen dhe oborr perpara. Shtepia eshte 1-kateshe me bazament per katin e dyte. Klering (nderrim) me makine ose apartament plus diferencen. Cmimi: 85000 €. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e tel: 0693623222. Ju mirepresim.

Çmimi: 85,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja Lagja: Çlirimi
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 635
2182 Shikime

Detajet e njoftuesit

Olti Biqiku (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Klering me makine ose apartament

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu