>

Shitet toke me tapi

39,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke me siperfaqe 1000 m2, ne rrugen Kusarth Teferic (buze rruge), 100m sa kalon shinat e trenit. Toka eshte me tapi te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e tel: 0695698637. Ju mirepresim.

Çmimi: 39,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 1000 m2
Zona ose lagjja Elbasan
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 636
1327 Shikime

Detajet e njoftuesit

Keli (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu