>

Vile ne Fushmbret

110,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Vila eshte midis dy rrugeve kryesore te fushe mbretit dhe ka hyrje-dalje ne te dyja keto rruge. Ka kopesht te sistemuar e te mbjelle me drure frutore, vend per parkimin e 3 makinave. Ka 2 pompa per furnizimin me uje, papafingo te shfrytezueshme. Banesa ne katin e pare ka nje sallon te bollshem me oxhak funksional dhe kondicioner, nje dhome ndenjeje, nje guzhine gatimi dhe ngrenie, nje studio si dhe nje tualet. Ne katin e siperm ngjitemi nepermjet nje shkalle te shtruar me mermer dhe arrijme ne nje korridor te bollshem ne te cilin shperndahen 3 dhoma gjumi si dhe nje tualet shume i bollshem i cili ka dalje direkte ne ballkon. Banesa eshte nje ndertim i cilesise se larte e shume e rehatshme. Shitet per arsye emigrimi me nje cmim mese te arsyeshem dhe cmimi eshte (110000 euro). Sipas tapise banesa ka 181.48 m² toke nderkohe qe ne shfrytezim ka 300 m². Ndertesa ka sipas tapise 78.6 m² ne katin perdhe, 102.5 m² ne katin e dyte dhe 46.6 m² ne papafingo. Per me teper informacion ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e tel: 0697390000. Ju mirepresim.

Çmimi: 110,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Lagja: Fushe Mbret
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 638
2362 Shikime

Detajet e njoftuesit

Netenis (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Vile ne Fushmbret

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu