>

Shitet apartament me persepektive per dyqan

80,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. Çmimi i apartamentit eshte 80000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 00306943108883 ose 054256773. Ju mirepresim.

Çmimi: 80,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 1
Zona ose lagjja Elbasan
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 640
2557 Shikime

Detajet e njoftuesit

Agron Bena (1)
05xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet apartament me persepektive per dyqan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu