>

Shes 12 Dylym toke

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet truall 12.000 m2 e cila ndodhet ne lagjen 5 Maj e ndare ne dy parcela njera eshte 8.000m2 kurse tjetra eshte 4.000m2. Cmimi i negociushem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0693623222.Ju mirpresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 12000 m2
Zona ose lagjja 5 MAJ
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 641
1425 Shikime

Detajet e njoftuesit

Olti Biqiku (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes 12 Dylym toke

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu