>

Shes toke 5000m2

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke 5 dylym ne bredashesh elbasan ke pompat e ujit esht e rrethuar,dhe me kanalizimet e bera dhe me,te gjitha letrat e rregullta e gatshme per cfaredo lloj biznesi cmimi i arsyeshem. Per me teper informacion te interesuarit te kontaktojn ne numrin e celularit:0676436669
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 5000m2
Zona ose lagjja bradashesh
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 666
1034 Shikime

Detajet e njoftuesit

toke (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes toke 5000m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu