>

Shitet toke 2200 m2

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje truall me siperfaqe 2200 m2 ne fshatin Hajdaran. Trualli mund te perdoret shume mire per ndertim. Per me shume informacion na kontaktoni ne nr e tel:0693770614. Ju mirepresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Sipërfaqja 2200m2
Zona ose lagjja Hajdaran
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 669
2603 Shikime

Detajet e njoftuesit

Besnik Meta (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu