>

Shtepi e perkryer

90,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi 1-kateshe, me siperfaqe 155 m2. Shtepia ka garazhd 30 m2 + 550 m2 truall. Çmimi eshte 90000 euro. Adresa:Lagja: 5-Maji. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0685422705. Ju mirepresim.
Çmimi: 90,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni S
Zona ose lagjja Lagja: 5-Maji
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 671
2183 Shikime

Detajet e njoftuesit

Xhuljo Hoxha (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shtepi e perkryer

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu