>

Shes apartament 1+1

25,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament 1+1, i sapo rikonstruktuar, e kompletuar me nje siperfaqe 57m2 prane univerisitetit " Aleksander Xhuvani." Shitet per arsye emigrimi.Çmimi eshte 25000 euro. Aktualisht e dhene me qera. Mund ta shikoni edhe si nje investim qe fale zones jepet lehtesisht me qera dhe brenda nje kohe realisht te shkurter e rimerni investimin serisht mbrapsht. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel‭: 0696246523‬. Ju mirepresim.

Çmimi: 25,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Zona ose lagjja Visarion Xhuvani
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 676
2673 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mariglen (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes apartament 1+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu