>

Shiten dy vila binjake

90,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten dy vila binjake ne bashkine Belsh-Elbasan . Vilat ndodhen ne qender te Belshit 100 metra nga posta qendrore. Vilat jane bere me punime cilesore,jane te mobiluara. Te dyja vilat secila nga 200metra katrore. Cmim i Arsyeshem! Per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0674888333
Çmimi: 90,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 2 kate
Zona ose lagjja Belsh
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 679
2395 Shikime

Detajet e njoftuesit

petrit (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten dy vila binjake

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu