>

Shitet apartament ne Cerrik

3,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 90m2. Çmimi 3000000 lek i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel:0675276130. Ju mirepresim.
Çmimi: 3,000,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 2+1
Kati 2
Zona ose lagjja Cerrik
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 683
1620 Shikime

Detajet e njoftuesit

Servet (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu