>

Shiten aksesore per farmaci

100,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten aksesore per farmaci: 1.Banaku Qendror .2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Aksesor te ndyshem. Çmimi eshte 100000 leke te reja. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e te cel: 0694000176. Ju mirepresim.
Çmimi: 100,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Aksesore farmacie

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 687
1784 Shikime

Detajet e njoftuesit

Indrit Kacaj (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten aksesore per farmaci

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu