>

Shitet freze, plug rimorkjo

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet rimorkjo, freze plugu me 3 vesh per zetor 100, 110 ,120. Freza kushton 3000000 lek (te vjetra) ,kurse rimorkja 1000000 lek (te vjetra) .Shiten per arsye mos perdorimi. Adresa: Fshati Llixhe Elbasan. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0688384664. Ju mirepresim.

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 693
1789 Shikime

Detajet e njoftuesit

Klevis (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet freze, plug rimorkjo

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu