>

Shitet vile

250,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet vile ne Kala prane Xhamise Mbret. Çmimi 250000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0693298145. Ju mirepresim.
Çmimi: 250,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Lagja: Kala
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 694
2556 Shikime

Detajet e njoftuesit

Vila (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet vile

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu