>

Shitet traktor Ford 3000

3,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet traktor Ford 3000 me nafte i ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje te mir pune. Shitet per arsye emigracioni. Çmimi eshte 3500 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0684736719. Ju mirepresim.

Çmimi: 3,500 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 700
1559 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ford (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet  traktor Ford 3000

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu