>

Godinë

35,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet trualli bashk me godine 109 m2 . 50 metra larg rruges kryesore ,me dokumenta te rregullta sa kalon uren e bakallit, perball karburant kastratit Elbasan. te interesuarit te kontaktojne ne nr 0693700106.

Çmimi: 35,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 109m2
Zona ose lagjja Rruga kryesore ke ura e bakallit
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 706
1118 Shikime

Detajet e njoftuesit

gezim (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Godinë

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu