>

Shitet Aparat Saldimi me tel Mig

Shitje

380 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet aparat saldimi me tel mig monofaze 190A. Aparati ka dhe nje rrote tel pa perdorur, eshte ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 380 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0683347777. Ju mirepresim.

Çmimi: 380 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Aparat saldimi

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 709
2523 Shikime

Detajet e njoftuesit

Aparat Saldimi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet  Aparat Saldimi  me tel Mig

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu