>

Shiten bokse RCF origjinale

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten bokse RCF jane origjinale, shume cilesi e paster plus pultin dixhital te ri 1500W. Funksionojne per DJ ose LIVE Orkester. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0685671325. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Bokse RCF

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 710
2429 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bokse (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten bokse RCF origjinale

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu