>

Shitet Amplifikator

250 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Amplifikator 1600w ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 250 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0684533890. Ju mirepresim.

Çmimi: 250 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 711
1156 Shikime

Detajet e njoftuesit

Roxhens (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Amplifikator

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu