>

Shitet Frigorifer Banak

Shitje

600,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet frigorifer reklamues 2m i gjate ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje biznesi. Çmimi 600000 lek i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0683300885. Ju mirepresim.
Çmimi: 600,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 712
2342 Shikime

Detajet e njoftuesit

Frigorifer Banak (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Frigorifer Banak

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu