>

Pajisje per piceri

Shitje

2,100 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Furre profesionale marka oem cmimi 1000€ lopata per pica 100 € Motorr piagio liberty 125 cc i shum pak i perdorur me letra te paguara deri ne korrik 2018 900€ Pjata pice 24 cop me diameter 33 60€ Te interesuarit per me teper informacion te kontaktojne ne numrin e celularit:0699572444 cmimi per te gjitha bashk eshte pak i diskutueshem.

Çmimi: 2,100 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji pajisje per piceri
Marka dhe/ose modeli pajisje per piceri
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 717
2412 Shikime

Detajet e njoftuesit

rigels (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Pajisje per piceri

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu