>

Karrige,tavolina

Shitje

220 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Karrige dhe tavolina ne gjendje shume te mire ,shume pak te perdorura, jane blere 330€,i  shes per 220€ kompleti (i negociueshem). Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne telefon:067220200, ose te paraqiteni prane lokalit AVENUE Elbasan.

Çmimi: 220 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji karrige tavolina
Marka dhe/ose modeli karrige tavolina
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 720
2560 Shikime

Detajet e njoftuesit

dion (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Karrige,tavolina

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu