>

Shitet apartament 1+1

Shitje

50,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament me nje siperfaqe 65 m2. Apartamenti eshte 1+1 me çertifikate pronesie te rregullt, i mobiluar me mobilje shume cilesore. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te ndertimi dhe katin e 3 banimi. Vendodhja eshte ne qender te qytetit ngjitur me ambulancen qendrore tek Kompleksi Conalb Shpk, Lagja: Aqif Pasha.Çmimi eshte 50000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0695535521. Ju mirepresim.

Çmimi: 50,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 5
Zona ose lagjja Lagja: Aqif Pasha
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 722
3026 Shikime

Detajet e njoftuesit

Vicenso (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet apartament 1+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu