>

Shitet rimorkjo vete shkarkuese

Shitje

1,800 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet rimorkjo vete shkarkuese ne tre krahe me nje aks. Ne gjendje te shkelqyer pune me goma te reja ,me supersponda thellesia 1 meter, pa supersponda 40 cm,mban deri ne 8 ton ngarkese. Çmimi eshte 1800 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0674846278. Ju mirepresim.

Çmimi: 1,800 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 723
1384 Shikime

Detajet e njoftuesit

Eli (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet rimorkjo vete  shkarkuese

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu